u bugu i vidiju piše da je 249$ u sad-u.
u bugu i vidiju piše da je 249$ u sad-u.
bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.
šminkerčiči. a ja ne koristim niti svoj minidisc...
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
ma cijena na ipod stranici sluzbenoj je 250dolara
Bookmarks