da ali e398 nebi naša nema šanse........... ni na oglsasniku ni na kupi prodaj........
da ali e398 nebi naša nema šanse........... ni na oglsasniku ni na kupi prodaj........
Možda bi SE Z530i zadovoljio tvoje potrebe. mob je solidan, zgodan, vrlo upotrebljiv i u gumiranom kučištu. Z530 koji se nalazi u mojoj kući poslužio je i kao skateboard i nije mu ništa. isti bi mogo lijepi blog napisat jer mu mobitelski život nikako nije lak.![]()
![]()
Pokušaj staviti pristojniji potpis!
Sljaka!
Bookmarks