np hvala jos jednom lik si nema sta... al ajde popravite bug lol![]()
np hvala jos jednom lik si nema sta... al ajde popravite bug lol![]()
For the hoven lands...
ajmo sad jedan problem.flasjho sam frendu d750 cid 36 u w800i ! i sad me zanima kako cu s gslideom stavit patch na main kad su mu svi headeri cid 49?? wtf?
For the hoven lands...
Bookmarks