Yo ljudi, evo i mene opet! Nakon što sam se na dugo vremena povukao u svoje odaje FLASHAO SAM MOB!!! Osim što mi se na ekranu, kad god uđem u meni, pojavljuje iritantna poruka nema nikakvih komplikacija! Ovako, hvala svima koji su mi pomogli, a najviše se zahvaljujem Most Wantedu i blizzardu. Hvala dečki!