Yo ljudi, evo i mene opet!Nakon što sam se na dugo vremena povukao u svoje odaje
FLASHAO SAM MOB!!!
Osim što mi se na ekranu, kad god uđem u meni, pojavljuje iritantna poruka
nema nikakvih komplikacija!
Ovako, hvala svima koji su mi pomogli, a najviše se zahvaljujem Most Wantedu i blizzardu. Hvala dečki!
![]()


Nakon što sam se na dugo vremena povukao u svoje odaje
FLASHAO SAM MOB!!!
Osim što mi se na ekranu, kad god uđem u meni, pojavljuje iritantna poruka
nema nikakvih komplikacija!
Ovako, hvala svima koji su mi pomogli, a najviše se zahvaljujem Most Wantedu i blizzardu. Hvala dečki!
Odgovori uz citat
Bookmarks