= Citat = Izvorno postao blizzard Pregledaj post
cekajte ljudi ja sam downloado taj custompack i kad bi ga ja sad ubacio u mob bili mi bile stare vodafone ikone i ono sve tj. da mogu dobit nazad garanciju??
da,kad uploadas cust pack(ukljucujuci i one foldere) dobit ces sva sr*** od vodafona i u servisu te ne mogu skuzit