A kako to da nastimam.. Inace igram na rezoluciji od 1024x768???
Izvorno postao josip_su A kako to da nastimam.. Inace igram na rezoluciji od 1024x768??? -to ti se neda nastimati!
Pravila foruma
Bookmarks