slazem se s navedenim tvrdnjama; tko nije zadovoljan sa tele2, neka seli na jednu od konkurentnih mreza.
no drzim da nije u redu od tele2 da se obecavao gprs a onda nista od toga.
dalje sto se tice tvrdnji o najjeftinijoj mrezi, tu vjerojatno necete naci pobjednika.
zasto, jer svaki od nas korisnika drugacije tj. prema svojim potrebama koristi usluge razgovora (razlicite cijene ovisno sa koje mreze se zove na neku drugu mrezu) i kako bi svaki individualac sebi napravio sto jeftiniji racun, potrebno je provest istrazivanje cijena te vodjenje statistike vlastitih razgovora.
ja recimo cesto razgovaram najvise samo sa jednim brojem (curom) a kako tele2 nudi uslugu mukte broja ja prakticki besplatno razgovaram.
na druge mreze nazivam vrlo malo tako da cak i ako je minuta skuplja od recimo tomata cija je cijena 1kn prema svima, ja sam uvijek u plusu.
p.s. meni je mjesecni racun 85kn, skoro svaki put. puno puno sms-ova i osrednji broj poziva. (osim mukte)


Odgovori uz citat


Bookmarks