Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Threaded View

  1. #6
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Krompirko Pregledaj post
    java je kao programski jezik mnogo kompleksan... znaci mobitel bi morao sadrzavati sve moguce kodove, jer to je bit jvm-a...

    a mobitel nit ima tako jak procesor nit toliko rama za obradu...
    @Krompirko....nemoj filozofirati, mi govorimo o PPC uređajima.
    Back off.
    ovo nije tvoje područje.

    @SlaWeX...ako se ne varam trebalo bi uredno raditi na WM5. Budem probao baš da vidim kako radi ovaj integrirani java machine.
    Mora negdje biti dodataka, nešto se o tome bilo pričalo na microsoftovoj stranici.
    Zadnji uredio Wisher : 27-02-2007 u 12:17


 

Slične teme

  1. T-Mobile MDA compact
    By frish in forum Windows Mobile
    Odgovora: 413
    Posljednji post: 03-09-2008, 14:12
  2. Windows Mobile 6- službeni izlazak
    By Inovator in forum Windows Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-05-2007, 23:53
  3. Google maps za Windows mobile i Palm OS
    By mach1 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-02-2007, 18:14
  4. AutoPatcher (Update)
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-08-2006, 19:44
  5. Windows Mobile Programiranje
    By sstrizic in forum Motorola
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 12-02-2005, 15:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove