@Krompirko....nemoj filozofirati, mi govorimo o PPC uređajima.
Back off.
ovo nije tvoje područje.
@SlaWeX...ako se ne varam trebalo bi uredno raditi na WM5. Budem probao baš da vidim kako radi ovaj integrirani java machine.
Mora negdje biti dodataka, nešto se o tome bilo pričalo na microsoftovoj stranici.




Odgovori uz citat
Bookmarks