ako hoces fw11 sa hrvatskim, onda odi u siemens servis pa ce ti ga oni staviti besplatno, ako jos imas garanciju, a ako ne onda ces morati nesto platiti...

Da bi maknuo logo, trebas postaviti kao logo prozirnu sliku.
Onda ce ti biti samo wallpaper, a nece biti ono HT mobile ili VIP
Prozirnu sliku mozes skiniti na www.siemensfreaks.com pod ostalo/tips n' tricks (zadnje na stranici - downloadaj je tako da kliknes desnom tipkom misa na link i odaberes save target as).
Onda tu sliku ubaci u mob i samo je postavis za logo