Al ovdje je problem:
1. što ti ne vidiš ekstenzije - neznaš o kojoj se vrsti fajla radi, a i ne spaja se sve u Winraru...
2. i očito ti je malo loše namješten Winrar - jer on prepoznaje .r00 fajlove, tj to su njegove ekstenzije.