Ljeti se često motam po nenaseljenim, vanjskim, Jadranskim otocima (nažalost nije odmor nego posao), gdje signala više nema nego ima. Svo ovo vrijeme ni T-mobile ni Vip još uvijek nisu dobro pokrili taj prostor jer im se to ne isplati. Kako to onda, u dogledno vrijeme, očekivati od Tele2 ?



Odgovori uz citat
Bookmarks