= Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
Tele2 ima koncesiju prema kojoj mora pokriti cijelu hr signalom tak da kad se skinu s vipa imat će otprilike isti signal kao i konkurencija.
Ljeti se često motam po nenaseljenim, vanjskim, Jadranskim otocima (nažalost nije odmor nego posao), gdje signala više nema nego ima. Svo ovo vrijeme ni T-mobile ni Vip još uvijek nisu dobro pokrili taj prostor jer im se to ne isplati. Kako to onda, u dogledno vrijeme, očekivati od Tele2 ?