Upiši u pretraživanje na vrhu foruma "Media Viewer" dobit ćeš temu u kojoj sam se mučio da pokreneš to, pa mi je JA_SAM dao link pa sam sve riješio. Moraš neke seemove mijenjati i tak. Ali ako imaš Yueta onda izbriši iTunes, klikneš na Yes kada ti iskoči poruka. Tada trebaš imati i .jar i .jad u jednom folderu od MVa i instaliraš preko .jada. Preporučio bi ti backup flexa ak šta krene po krivu.