hehe. toga se nisam sjetio. puno hvala, radi ko vurica...
samo me sad zanima ocu sad tako morat svaki put kad upalim racunalo opet?
ako da najbolje da ga izbacim iz start up
bidemo vidili
fala, fala![]()
![]()
hehe. toga se nisam sjetio. puno hvala, radi ko vurica...
samo me sad zanima ocu sad tako morat svaki put kad upalim racunalo opet?
ako da najbolje da ga izbacim iz start up
bidemo vidili
fala, fala![]()
![]()
After all...
Bookmarks