Već drugi post pokazuje besmislenost ove teme. S obzirom da postoji veći broj brandiranih mobitela i da se međusobno razlikuju u mnogim stvarima guranjem svega vezanog uz brandirane mobitele dobili bi temu koja bi bila zatrpana svim i svačim ( od banalnih do stručnih pitanja) i samim ti užasno nepregledna. Cilj ovog foruma nije nepreglednost i guranje svega u isti koš, nego upravo suprotno.
Isto tako, svatko je slobodan otvoriti novu temu ili se nadovezati u postojeću.
Kad bi isključivo ovdje raspravljali o brandiranim mobitelima imali bi npr. situaciju da tri posta raspravaljamo o C81, pa onda o El71, pa opet malo o c81, tu netko ubaci S88, pa opet malo o EL71 i tko bi se tu mogao na kraju snaći i znati koji se post odnosi na koji mobitel.
Zbog svega navedenog temu zatvaram i molim da se slične više ne otvaraju. Jedino zajedničko brandiranim mobitelima je upravo to da su brandirani a to nije dovoljno za trpanje u isti koš.
![]()



Bookmarks