Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Threaded View

  1. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Maniac Pregledaj post
    Kak sam ulazi u bios, to jos nisam cuo... Moras stisnuti f1, f2, del (nesto od toga da udje)... ajd malo bolje pojasni...
    SK A sta ja znam...kad ga upalim pojavi se ono kolko ima MHZ,Rama i slijedece je da udje u BIOS (ko da sam stisnuo DEL),resetiram ga..opet udje u BIOS i tako stalno...
    I kada u BIOSU stavim SAVE & EXIT ili EXIT WITHOUT SAVING..restarta se i udje u BIOS opet..

    EDIT: Ahahah..problem rijesen
    Problem je vjerovatno u tipkovnici i tipki DEL. Kada tipkovnicu iskljucim,sve radi normalno..nema BIOSA,normalno se dize u Windowse
    Hvala svima na pomoći
    Zadnji uredio Zubatac : 14-02-2007 u 00:03


 

Slične teme

  1. Glasan komp
    By m3 power in forum Aplikacije
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-02-2007, 13:12
  2. K750 bluetooth nece naci komp.
    By marin_268 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-12-2006, 01:06
  3. Komp se ne pali. Napajanje?
    By frish in forum Stolna računala
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 05-12-2006, 17:37
  4. Pokvario se komp
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-07-2006, 00:56
  5. komp do 500eura?
    By cime in forum Stolna računala
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-02-2005, 23:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove