SKA sta ja znam...kad ga upalim pojavi se ono kolko ima MHZ,Rama i slijedece je da udje u BIOS (ko da sam stisnuo DEL),resetiram ga..opet udje u BIOS i tako stalno...
I kada u BIOSU stavim SAVE & EXIT ili EXIT WITHOUT SAVING..restarta se i udje u BIOS opet..
EDIT: Ahahah..problem rijesen
Problem je vjerovatno u tipkovnici i tipki DEL. Kada tipkovnicu iskljucim,sve radi normalno..nema BIOSA,normalno se dize u Windowse
Hvala svima na pomoći![]()



A sta ja znam...kad ga upalim pojavi se ono kolko ima MHZ,Rama i slijedece je da udje u BIOS (ko da sam stisnuo DEL),resetiram ga..opet udje u BIOS i tako stalno...
Odgovori uz citat
Bookmarks