= Citat = Izvorno postao vanjastanic Pregledaj post
Hejj, de molim te napravi da rade slike, posto su ti linkovi crkli...ja bih stvarno zelio da mi proradio tema jedna koja se zove Grouped i ima svoj swf fajl samo ne mogu da promjenim meni...Pa bi te molio da mi kazes kako, ja koristim Sony Ericsson S500i koji podrzava Flash teme....
pogledaj ovo
http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=631384&postcount=57
a kako ubaciš swf u mob sam ti objasnio preko PM-a