Bok,

Imam namjeru da kupim SE T610 preko one SIMPA - ponude 1998 kuna pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa kupuvanjem ovog telefona preko Cronet-a i da li vrijedi,
Takodje interesuje me da li neko zna koji je Firmware kad se kod njih kupuje telefon i da li je bilo kakvih problema.....


Hvala unaprijed....