Izvorno postao ziginjo A sta kazete na ovaj http://www.links.hr/index.php?option...kl=100.603.071 ,posto ja sebi iduci tjedni idem kupit,jel valja??? Ja sam o tom modelu razmisljao ali on ima samo 2 spremnika tinte sto te dosta ogranicava ako u recimo spremniku sa bojom potrosis jednu a druge dvije boje ostanu..
Pravila foruma
Bookmarks