procjene idu u oglasnik. ako hoces procjenu, otvori tamo temu
mozes dobiti sigurno 800kn.
procjene idu u oglasnik. ako hoces procjenu, otvori tamo temu
iPhone 5s 16 GB
tipkovnica je ok... treba malo vremena na privikavanje ali ok je....i ne bole prsti![]()
----------Sony Ericsson----------
kakav je vanjski zvucnik?jel dovoljno glasan?
kakva je izrada maske na ovom mobu?Skripi li i to?Guli li se maska?
frend iz kluba ga ima...ima isti zvucnik kao i k550i ali je rupa nazad veca na masci pa je glasniji (pogotovo s driverima).maska se ne guli al imam dojam da je jeftin mob u usporedbi sa w660.kamera je zadovoljavajuca ima AF i LED-ice kada se stave driveri drugi bude zadovoljavajuca..sve u svemu ok mob...(da se dobro srediti)
For the hoven lands...
Bookmarks