joj daj ja iam muslica iz hrv al je pmetan u p.m. A MRZIM GA tako je knjizevan i pametan,preknjizevan ,i dosadan,o jednoj jedinoj rijeci prica 2 sata...ooojoooj,blago vama,vecina vas i ne ide u sk vise..Poslao: dmi
...osobiti profačima iz Hrvatskog...![]()



možda je tak i bolje..
Bookmarks