= Citat = Izvorno postao bubyx Pregledaj post
Ne radi mi na taj način..grr..imam yuet mod v1.8 i neće mi MV raditi kad izbrišem iTunes..a probao sam i one tutoriale s modmymoto.com i opet ništa..grr..
ma svakome drukcije radi, probaj stavit origigi seemove s yueta 1.8 , kaj ja znam , neznam kaj bi ti rekoo osim da probavas neke opcije i sigurno ces dobit. btw koji mv koristis??? ja nikako nisam mogao dobit da radi s neta skinute verzije, neg sam skinuo s db mp-a , i taj mi radi super na y1.8, na nacin kaj sam gore napisao , probaj stavit db53 mp sa mv i onda sa motomidman om sejvaj mv na hard, pa yueta i tak meni radi. nadam se da pomaze