ma svakome drukcije radi, probaj stavit origigi seemove s yueta 1.8 , kaj ja znam , neznam kaj bi ti rekoo osim da probavas neke opcije i sigurno ces dobit. btw koji mv koristis??? ja nikako nisam mogao dobit da radi s neta skinute verzije, neg sam skinuo s db mp-a , i taj mi radi super na y1.8, na nacin kaj sam gore napisao , probaj stavit db53 mp sa mv i onda sa motomidman om sejvaj mv na hard, pa yueta i tak meni radi.nadam se da pomaze



nadam se da pomaze
Odgovori uz citat
Bookmarks