vuce na neki tak ata sata problem da .
ja sam svoj ex hard u toku rada u windowsima istekavo iz napona(onaj molex konektor)i dalje je radio , mislim nakon restarta. (nisam namjerno,long story)
probaj kad mices tak hard skroz ugasit komp iz struje dakle onaj prekidac iza na kucistu stavi na 0 i onda makni.kad vratis sve kak je bilo , stavi opet na 1 i onda probaj pokrent komp.


i dalje je radio , mislim nakon restarta. (nisam namjerno,long story)
Odgovori uz citat
Bookmarks