ako moze neko da mi kaze po sto ja imam windows ne licenciran i mi pravi probleme...
a ovo je neki progaram za pravenje cd za xp..
ako hoces malo da mi objasnis
ako moze neko da mi kaze po sto ja imam windows ne licenciran i mi pravi probleme...
a ovo je neki progaram za pravenje cd za xp..
ako hoces malo da mi objasnis
Zadnji uredio zerobravo : 04-12-2007 u 23:56
Bookmarks