Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Makedonija-Skopje
    Operater
    t-mobile
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    ako moze neko da mi kaze po sto ja imam windows ne licenciran i mi pravi probleme...

    a ovo je neki progaram za pravenje cd za xp..
    ako hoces malo da mi objasnis
    Zadnji uredio zerobravo : 04-12-2007 u 23:56


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Stavljanje jezika po zelji bez koristenja Phoenixa - jednostavnije
    By DD4ever in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-02-2007, 00:12
  2. Prečice za MS Windows XP
    By zerobravo in forum Aplikacije
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-08-2006, 23:07
  3. All In One Software
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 16-08-2006, 22:07
  4. AutoPatcher (Update)
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-08-2006, 19:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove