= Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
Odakle ti to? Ja ako svoj image nisam vratio 50 puta, evo moje glave... Windowsi su stari oko pol godine.
Na koji ti sistem radiš?
Ako može detaljniji opis!!