"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
decki dali netko zna nekakav program, da si sam slozis nesto kao windows xp srystal edition, posto sam bio dolje, al vidim da se neka tema raspravila i to poprav, pa nisam dobio odgovor, bio bi jako zahavalan ako bi mi ko mogo pomoc i ponudit neki kvaliteta odgovor
You Hack me!
We Hack you! by cafe.mobil team
Hvala na ovome, makar meni to izgleda malo prekomlicirano ...pozabavit ću se ovime..bilo bi kul napraviti si winodse nakon sto ih instaliras da ti se automatski instalirju i svi potrebni driveri....
off topic
Provjerite si windows xp sp3 ...odlicni su ..koristim ih trenutno...
a sto se Crystala tiče..isto tako dobri su ..ali nemaju hrvatske postavke sto se tiče tipkovnice i jezika..sve sam pretražio ali nema nigdje negdje u obliku language packa..pa ako netko zna riješenje na to ...HVALA..
Bookmarks