Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    N79
    Godina
    37
    Postova
    998
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gog Pregledaj post
    Ja mogu potvrditi da sve to što se nalazi u toj ediciji je u banani zato što:

    1. nije legalno
    2. sve to možeš napraviti sam na svojim windowsima, točno ono što želiš i kako želiš
    3. oduvijek sam sam tweakao svoj sustav i odabirao alate koje želim koristiti, zašto bi netko znao bolje od mene?
    4. "Faster connection speed has been unlock" - osim što ljudi koji su to radili ne znaju engleski pričaju gluposti, vjerojatno se ne radi o nikakvom otključavanju "brzine" ili čega već nego o gašenju QoS-a ili igranju sa veličinom paketom, a i jedno i drugo imaju svoju svrhu...
    potuno si u pravu....nema smisla smisljat tplu vodu kad orginalne vindovese mozes isto tako napraviti sam, a tko zna tko je ovo radio...
    No cini mi se zanimljivo, samo sto sad je vrijeme viste tako da....
    After all...

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung E250 ,BQ Sie. c81
    Operater
    VIP
    Postova
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja isto imam crystal iz 2006 i ne podržava hr-tipkovnicu,ajde ak bude netko instaliral crystal 2007 da tu javi jel podržavaju hr-tipkovnicu,da nebi bezveze skidal.
    tuborg green(zajg) The lord of the drinks!!!

  3. #3
    Banned
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    729
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    izgleda mi ovo lijepo , ali ipak neću ovo stavljat na komp , nekako ću rađe stavit neku drugu temu


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Stavljanje jezika po zelji bez koristenja Phoenixa - jednostavnije
    By DD4ever in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-02-2007, 00:12
  2. Prečice za MS Windows XP
    By zerobravo in forum Aplikacije
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-08-2006, 23:07
  3. All In One Software
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 16-08-2006, 22:07
  4. AutoPatcher (Update)
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-08-2006, 19:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove