"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Ja mogu potvrditi da sve to što se nalazi u toj ediciji je u banani zato što:
1. nije legalno
2. sve to možeš napraviti sam na svojim windowsima, točno ono što želiš i kako želiš
3. oduvijek sam sam tweakao svoj sustav i odabirao alate koje želim koristiti, zašto bi netko znao bolje od mene?
4. "Faster connection speed has been unlock" - osim što ljudi koji su to radili ne znaju engleski pričaju gluposti, vjerojatno se ne radi o nikakvom otključavanju "brzine" ili čega već nego o gašenju QoS-a ili igranju sa veličinom paketom, a i jedno i drugo imaju svoju svrhu...
Ja isto imam crystal iz 2006 i ne podržava hr-tipkovnicu,ajde ak bude netko instaliral crystal 2007 da tu javi jel podržavaju hr-tipkovnicu,da nebi bezveze skidal.
tuborg green(zajg) The lord of the drinks!!!
izgleda mi ovo lijepo , ali ipak neću ovo stavljat na komp , nekako ću rađe stavit neku drugu temu![]()
Da, i na računalu i na laptopu...
Nije...
Vjerojatno puno ljudi zna bolje od mene, ali ja znam napraviti sve što meni treba, isto tako znam da tzv. strip-to-the bone edicija windowse imaju i masu onoga što mi ne treba, a poneke i nemaju ono što mi treba. A ono u što sam siguran je da nitko ne može bolje odabrati programe koji meni trebaju od mene samog
Ne bi razumio ni da ti nacrtam...
Tvoju nećemu nikada shvatiti...
p.s. Ovaj čitav tvoj post je offtopic, trollati možeš na nekom drugom forumu, ovdje ti to ne bih preporučio...
Bookmarks