središ si komp instaliraš drivere, programe , sve registriraš... i onda uzmeš norton ghost i napraviš image... kad formatiraš HDD, za 4 minute ti je cijeli win gore
Jedini argument koji stvarno "drži vodu" ako smijem primjetiti kao jedan od amaterskih korisnika i isprobavljača windows-a.
Izvorno postao exotica
Ja imam RETESTRAK XP slican kao XP Crystal Edition.
Do sada nisam imao nikakvih problema da je OS zastekao ili sta god zna ucinit. Sve radi po spagi.
@Vuki
Daj link za Torrent da ga testiram..!!
Kao što prije rekoh - samo na PM i svi imaju koji su ovdje tražili tako i da njih možete pitati za link!
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi." George Eliot
Bookmarks