I ja sam u toku sklapanja nove konfe,evo trenutno sam na ovome,ali moguce su jos neke izmene,pogotovo vezane za graficku,jer tu nikako da se odlucim.Inace,ovo sto sam sastavio kod nas izadje 950eura: Intel Dual2Core E6300 Gigabyte GA-965P-DQ6 MSI 7600 GT Transcend 1gb DDR2 800 Mhz Chieftec BH-01 400w Maxtor 160GB Sata 2 NEC AD-7173 Tast.Genius ErgoMedia 700 flopy modem Kazem,jos uvek su moguce izmene,pa svaki savet s vase strane je dobrodosao
Pravila foruma
Bookmarks