da u pravu si.
ako je to jedina prednost, onda nema potrebe komplicirati.
@ ztopolnj ima naš jezik za R252277, samo nema u formatu za RSD
da u pravu si.
ako je to jedina prednost, onda nema potrebe komplicirati.
@ ztopolnj ima naš jezik za R252277, samo nema u formatu za RSD
da, ima ga na supportovima.... bilo bi dobro nabaviti ga u .lng formatu, pa onda lagano sastaviti LP u .shx formatu. to je laganica za napraviti...
BTW, jel se na kraju mora editirati flash da se na R252211LD stavi R252277? dva različita firma mislim da ne mogu ići bez nekog edita, tipa ovog gore što je BD postao?!
To je malo previše za mene.
Ali ako imate volje evo razlog zašto bih ja promijenio soft, naime več davno sam nešt prčkao i rezlultat je ovo.
http://hellomoto.razrforum.forumfree.net/?t=11160523
Bookmarks