-
Hardcore forumaš
Postignuća:

mislim da ti flash nije dobro sjeo na mob! napravi backup i ponovo flashaj sa istim
Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!
-
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
Pravila foruma
Bookmarks