frendica ima pierce na usnici i kaže da joj je isprve malo smetao, ali se priviknula kroz tjedan dana
ona se piercala kod zeleta i kaže da je prezadovoljna
frendica ima pierce na usnici i kaže da joj je isprve malo smetao, ali se priviknula kroz tjedan dana
ona se piercala kod zeleta i kaže da je prezadovoljna
huliganstvo i nasilje se od sada plaća... za sve dodatne informacije kontaktirajte MUP RH..
ja sam imala pirs na usnici, nosila ga nekih godinu dana i onda skinula. ostala mi je mala rupica ispod usne... sva sreća usnice su mi pune pa se rupica ispod ne kuži![]()
pirsala sam se u tkalči, ali ja ti preporučam zeleta. pirsanje usnice boli ali ne trebaš sad paničariti. nije baš TAKO strašno. 10 dana nosit ćeš veću iglu u usnici dok ti oteklina ne splasne. prvih 3 dana bolit će te pun K*, ja nisam mogla jesti niti pričati, baš me jako bolilo. za tih 10 dana ispirat ćeš usta otopinom slane vode (ili već nekom antiseptičkom tekućinom da ti se to ne upali). nakon 10 dana zamjenit će ti iglu i staviti manju. nakon toga sve je dalje pjesmaništa te pirs neće smetati, niti dok jedeš, niti dok pričaš, niti dok se ljubiš, ne brini
![]()
s nostalgijom se sjećam tih dana dok sam ja imala pirs. bilo je jako uzbudljivo imati komad metala u ustima. ima nešto erotično u svemu tome![]()
![]()
:::: I don't have to be good, I'm cute ::::
Ma nije me ni strah boli, na neki nacin cak je bol i dobar osjecaj. Vise me je strah nekih tih bolesti i upala, sam da se to ne desi.
A ovaj komentar o tome kaj sam musko pa se nebi trebal pirsat, ma daj odi znas kam. Kakve to sad veze ima??? Meni su tetovaze u principu bezveze, jer nisam bas spreman nosit nekaj trajno cijeli zivot, ko zna kaj ce bit za 2,3,10 godina sa mnom i nebi htio zaliti zbog tog.
meni je pirsing anbilivbl madrfaking pis of sit, eto. bolje se pošteno izetovirat (or else) nego ugrađivat na sebe kojekakve metalne poluge.![]()
Pokušaj staviti pristojniji potpis!
Sljaka!
Bookmarks