Hvala na trudu ali sam sve uspio riještiti. Pisalo je samo "Code Corrupt". Riješio sam tako da sam baterijom lupkao po kontaktima i pokušao flahati(to je ujedino bio jedini način za paljenje, ali me je naljutio pa sam malo više). Ne znam dali je od toga ozdravio ili ne, ali radi. Ovo može
P.S. Sorry zbog bezvezne teme.