Hvala na trudu ali sam sve uspio riještiti. Pisalo je samo "Code Corrupt". Riješio sam tako da sam baterijom lupkao po kontaktima i pokušao flahati(to je ujedino bio jedini način za paljenje, ali me je naljutio pa sam malo više). Ne znam dali je od toga ozdravio ili ne, ali radi. Ovo može![]()
P.S. Sorry zbog bezvezne teme.



Bookmarks