Meni već 3 mjeseca piše da će mi usluga biti dostupna za 3 mjeseca.
Nešto se po gradu priča da će biti u listopadu. Ja sam optimističan, pa se nadam do kraja godine.
Meni već 3 mjeseca piše da će mi usluga biti dostupna za 3 mjeseca.
Nešto se po gradu priča da će biti u listopadu. Ja sam optimističan, pa se nadam do kraja godine.
U Karlovačkoj, kao što i piše ispod mog imena![]()
Bookmarks