ja sam prebacila na njihovim stranicama, i sve je ok...hebiga, covjek uci dok je ziv...ja sam rekla, takve stvari vise nikad necu raditi preko SZK jer sam se par puta opekla...uvijek na moju stetu...
ja sam prebacila na njihovim stranicama, i sve je ok...hebiga, covjek uci dok je ziv...ja sam rekla, takve stvari vise nikad necu raditi preko SZK jer sam se par puta opekla...uvijek na moju stetu...
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
Bookmarks