Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 590

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Željezara- Sisak
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    Tshit
    Godina
    41
    Postova
    218
    Bodovi
    11.262
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.262, Nivo: 25
    Bodovi: 11.262, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moja brzina preko optime:


    Nek netko stavi svoje da vidim razlike, ako uopce ima:

    thx


    P.S. Download preko torrenta je 30 kb/s
    Dali je i vama tako ili da ih zovem


    Latencija je meni 70, a susjedu koju je pol-kata iznad mene 130

    U cem je caka
    Zadnji uredio TheRoyalFlash : 01-06-2007 u 17:47
    Im great in bed
    I can sleep for days

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao TheRoyalFlash Pregledaj post
    P.S. Download preko torrenta je 30 kb/s
    Dali je i vama tako ili da ih zovem
    zar to ima veze s optimom? meni torenti idu sporo bez obzira koristim li t-comov i iskonov promet...ja mislim da je to do torrenta, ne do optime.
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Željezara- Sisak
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    Tshit
    Godina
    41
    Postova
    218
    Bodovi
    11.262
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.262, Nivo: 25
    Bodovi: 11.262, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nijala Pregledaj post
    zar to ima veze s optimom? meni torenti idu sporo bez obzira koristim li t-comov i iskonov promet...ja mislim da je to do torrenta, ne do optime.
    Meni je do sada svaki torrent koji sam skidao, skidao po 100 kb/s

    Doslovce sve i jedan

    Nemam pojma, budem probao neki drugi pa javim
    Im great in bed
    I can sleep for days

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nijala Pregledaj post
    zar to ima veze s optimom? meni torenti idu sporo bez obzira koristim li t-comov i iskonov promet...ja mislim da je to do torrenta, ne do optime.
    Torrenti idu koliko imaju seed i peer onosno up i down. Pogledaj ovu stranicu http://www.torrentz.com/search?x=0&y=0&q=hitler

    Ako npr ima up:2 down:7 to je ono najniže i očekuj prosječan download od 3kb/s s obaveznim gašenjima

    Ako je npr up 6 down 22 onda tu očekuj download od 5-30kb/s i to je ok .Ja trenutno skidam sve po 5-10 kb prosječno i zadovoljan sam tim jer će se fajl od 1GB skinut za 2-3 dana. Samo što takvih fajlova ima 20 koji se istovremeno skidaju. Ovo govorim pod uvjetom da je komp stalno uključen. Iako ove brzine reda veličina 4-20 nisu velike sa uključenim komp non stop sve se može skinut.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Optima ADSL
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 231
    Posljednji post: 19-04-2011, 21:01
  2. Optima WiMAX
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2008, 01:27
  3. Krajem godine optima nudi adsl
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-09-2006, 09:03
  4. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  5. Optima adsl
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2006, 14:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove