Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 590

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Svi se bune kako su ukinuli flatmin, a meni ovo čak odgovara. Za 11 kuna više dobili 15Gb+512 Mb(bez vremenskih ograničenja) umjesto T-comovih 5Gb. Ima da svi pređu sad na optimu tko koristi T-com ili zbog osnovnog paketa ili zbog 15 Gb.

  2. #2
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao papuca2 Pregledaj post
    Svi se bune kako su ukinuli flatmin, a meni ovo čak odgovara. Za 11 kuna više dobili 15Gb+512 Mb(bez vremenskih ograničenja) umjesto T-comovih 5Gb. Ima da svi pređu sad na optimu tko koristi T-com ili zbog osnovnog paketa ili zbog 15 Gb.
    bune se s pravom, jer su dosad za iste pare imali free noćni promet, o tome se radi. ovo je varijanta iz cipele u opanak, a narod to nekako ne voli

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    bune se s pravom, jer su dosad za iste pare imali free noćni promet, o tome se radi. ovo je varijanta iz cipele u opanak, a narod to nekako ne voli
    nek se obrate t-comu.

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    97
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Mean Machine Pregledaj post
    nek se obrate t-comu.
    Onda bi otisli s 15 na 5 GB, dakle s opanka na bosu nogu.

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao potpisani zahtjev prije 7 dana . Danas zovem optimu i kažu da me nigdje nemaju u kompjuteru!
    Zadnji uredio papuca2 : 17-05-2007 u 00:11


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Optima ADSL
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 231
    Posljednji post: 19-04-2011, 21:01
  2. Optima WiMAX
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2008, 01:27
  3. Krajem godine optima nudi adsl
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-09-2006, 09:03
  4. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  5. Optima adsl
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2006, 14:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove