Evo konačno sam poštom dobio papire... ispunio ih i poslao...sutra stižu kod njih u Novi ZG a u pon ili utorak očekujem password....najljepše oko 1.5 za pravi početak![]()
Evo konačno sam poštom dobio papire... ispunio ih i poslao...sutra stižu kod njih u Novi ZG a u pon ili utorak očekujem password....najljepše oko 1.5 za pravi početak![]()
Bookmarks