Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 590

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mikelandjelo,jos jedan savijet..kada dobijes adsl,mislim barem da dobijes i 2-3 mjeseca flat kod t coma... taman ce ti i optima odobriti ugovor,poslati sifru...a kad istekne besplatni flat kod t-coma,prebacis se na traffic.

    I ako sam dobro shvatio gdje god bio i šta god radio 79kn ide uvijek T-comu za brzinu (mjesečno), pa priključili oni meni i 29.4. ADSL?
    pa ako ti je dostupna optimina mreza,nije tako....onda mozes direktno kod njih. tako je i sa amisom2u1 i vodatelom3u1,i slicno sa iskonom2u1(ako zanemarimo cinjenicu da kada placas iskonu IPAK placas t-comu),a naravno tu su i kablovski operateri.. tako da,ako bas ne zelis placati t-comu nista,mozda je i moguce,naravno ako si u ZG. ako si dalje,zaboravi sve sto sam napisao

  2. #2
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    mikelandjelo,jos jedan savijet..kada dobijes adsl,mislim barem da dobijes i 2-3 mjeseca flat kod t coma... taman ce ti i optima odobriti ugovor,poslati sifru...a kad istekne besplatni flat kod t-coma,prebacis se na traffic.
    .. nema više besplatnog flata. Najviše što ćeš dobiti je 1mj. flata ako si se uključio u akciju 'dovedi novog korisnika' (koja je istekla 28.2.)

    I da potvrdim ovo gore za FlatMAX, imat ćeš iste probleme kao i obični Traffic korisnici - sve je to ista žica, samo te drukčije obračunavaju.
    Keep calm and fastboot oem unlock.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Optima ADSL
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 231
    Posljednji post: 19-04-2011, 21:01
  2. Optima WiMAX
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2008, 01:27
  3. Krajem godine optima nudi adsl
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-09-2006, 09:03
  4. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  5. Optima adsl
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2006, 14:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove