Da, da, samo se ti nadaj.
Da, da, samo se ti nadaj.
Kojom brzinom ste jučer skidali?
Meni je preko p2p išlo od 90-110 kb sec( poslije 22 h ).
Možda su sredili problem sa brzinom.
Danas imam i problema sa surfanjem,evo upravo mjerio brzinu na carnetu i samo bijednih 312.40 kb/s.,
Stvarno im je usluga iz dana u dan sve losija.,![]()
Bookmarks