zvao sam sluzbu za korisnike i rekli su mi da ce od ovog tijedna opet biti sve uredu s brzinom!Živi bili pa vidjeli....Koliko se skinuli u 2 mjesecu! Ja sam oko 36GB sto je cisto uredu...ja zadoboljan![]()
zvao sam sluzbu za korisnike i rekli su mi da ce od ovog tijedna opet biti sve uredu s brzinom!Živi bili pa vidjeli....Koliko se skinuli u 2 mjesecu! Ja sam oko 36GB sto je cisto uredu...ja zadoboljan![]()
Bookmarks