= Citat = Izvorno postao XLR8R Pregledaj post
Zanima me kolko to zagušenje prometa navečer smeta normalnom surfanju? Uzeo bi paket od 2GB i nemam potrebu niš skidati (a i da hoću skidat ću preko dana jer mi je svejedno).. Sad sam još na 56k tako da mi i tih 30kB/s nije loše ali dali ima većih padova brzine?
Uzmi slobodno. Za tvoje potrebe ce to bit super.