Izvorno postao T-Maca A normalno je da dolazi do zagušenja iza 22h, jer ekipa masovno leecha i ne poznaje granice, pa ono malo kapaciteta koji su rezervirani jedva drži normalan http promet... Ma figu održava normalan http promet, ovu noć nije bio ni 40KB/s.
Pravila foruma
Bookmarks