= Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
Zapravo se ne prebacuješ. Samo se registriraš kod optime i spajaš se na njih, a ne više preko t-com računa. Ako se ne spojiš nijednom u mjesecu nećeš dobiti račun za promet, isto vrijedi i za optimu.
Tako sam i mislio jer svejedno plaćam T-Comu brzinu.

Znači brzinu moram plaćati najmanje 12 mj. nebitno spajam li se preko T-Coma ili Traffic usluge, i nebitno da li ću sutra preći na OptiDSL (tada bi trebao plaćati T-Comu i Optimi različite račune za istu stvar).

Ako je to to, onda nemam više pitanja. Tnx!