= Citat = Izvorno postao josipa04 Pregledaj post
Sva sreća da opet nisam i kod optime otišla.
Čitam na news-ima ljudi ne mogu skidati preko torenta brzina max 20 kB/s i to od jučer im je tako.

Pa kad će jednom ponuditi taj famozni flat bez ograničenja. Kako se meni čini prije će ti svi ponuditi lijek protiv najzloćudnije bolesti nego da ti daju flat bez ograničenja.

Ovo stalna IP adresa mi se čini kao da sam već čula negdje optima = vm-mreže. Optima očigledno preuzima vrlo efikasnu politiku koju su prvi puta ponudile vm mreže svima isti ip.
Kao prvo: vec je bilo rijeci o tome ali Optima nema nikakve veze sa brzinom torrenta!!! Brzina ide preko T-coma samo se promet kod optime obracunava, tako da nije u tome stvar, a i brzina mi je sad 912 kbps.
Kao drugo: Mi ovdje nemamo isti IP, nego samo stalan tj nikome se ne mjenja svako ima svoj...