Jel zna netko zasto mi je danas od 22 sata stalna IP adresa??? Imam Optima Traffic. Ja se reconectan i uvijek mi je ista adresa, izmedju reconectanja sam cekao i do pola sata.
Zasto????
Jel zna netko zasto mi je danas od 22 sata stalna IP adresa??? Imam Optima Traffic. Ja se reconectan i uvijek mi je ista adresa, izmedju reconectanja sam cekao i do pola sata.
Zasto????
Sva sreća da opet nisam i kod optime otišla.
Čitam na news-ima ljudi ne mogu skidati preko torenta brzina max 20 kB/s i to od jučer im je tako.
Pa kad će jednom ponuditi taj famozni flat bez ograničenja. Kako se meni čini prije će ti svi ponuditi lijek protiv najzloćudnije bolesti nego da ti daju flat bez ograničenja.
Ovo stalna IP adresa mi se čini kao da sam već čula negdje optima = vm-mreže. Optima očigledno preuzima vrlo efikasnu politiku koju su prvi puta ponudile vm mreže svima isti ip.
Kao prvo: vec je bilo rijeci o tome ali Optima nema nikakve veze sa brzinom torrenta!!! Brzina ide preko T-coma samo se promet kod optime obracunava, tako da nije u tome stvar, a i brzina mi je sad 912 kbps.
Kao drugo: Mi ovdje nemamo isti IP, nego samo stalan tj nikome se ne mjenja svako ima svoj...
Brzina downloada sa Torrenta nema veze s Optimom ili T-comom nego sa samim Torrentom; prije svega o tome koliko je ljudi prikvačeno na to što skidaš i o njihovim brzinama.
PREDATOR
Brkas neke stvari, T-Comu placas vezu (ono sto ti zoves "brzinom"), no to nikako ne znaci da ce ti sve biti isto ukoliko se spajas preko T-Coma ili Optime. U vremenu ovog FlatMIN paketa je na Optimi sporija veza, ponekad generalno, ponekad samo torrenti. Nije mi jos uvijek jasno ogranicavaju li p2p ili im se veza gusi kada vise ljudi navali na skidanje. Znalo mi se dogoditi da CNet BWM pokazuje 850-ak kB/s, a da torrenti idu sporo, ali i da BWM pokazuje 400-500 kila po sekundi.
http://www.startrek.com.hr - Hrvatski Star Trek portal
Htjeli mi to priznati ili ne, na optimi s polako pojavljuje vm-mreže sindrom.![]()
Bookmarks