= Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
Pa i nije baš da nema veze, ako recimo optima ne bi imala dovoljnu propusnost brzina pada iako ti je t-com stavio kao max brzinu 1024kbits. To se najbolje vidjelo na primjeru vm-mreža koji zbog razno raznih razloga nisu osigurali dovoljnu propusnost i to je rezultiralo očajno sporom vezom s varijacijama u brzini. Ali teško da će se to dogoditi optimi.
nije ti to isto! Optimin traffic ti je isto ko i kada iskonu placas promet! Nema veze optima sa brzinom...To sve ide preko t-coma samo optimi placas promet. Recimo meni je pucala veza i moro sam zvati t-com jer optima nema nikakve veze sa time! kuzis...