Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 590

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao brzi Pregledaj post
    ne može s fax-om, potpisani zahtjev za uključenje im treba stići poštom
    ja sam insprintala i potpisala zahtjev te ga poslala faksom,nakon dva dana dobil sam doma poštom korisničko i lozinku

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Mobitel
    P1i, 6170
    Operater
    VIPnet, TELE2
    Postova
    140
    Bodovi
    18.272
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pepelepe Pregledaj post
    ja sam insprintala i potpisala zahtjev te ga poslala faksom,nakon dva dana dobil sam doma poštom korisničko i lozinku
    jesi li već prije bila korisnik optima mreže?

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao brzi Pregledaj post
    jesi li već prije bila korisnik optima mreže?


    nisam nikad bila na optimi,ovo mi je prvi put da koristim njihovu uslugu

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Mobitel
    P1i, 6170
    Operater
    VIPnet, TELE2
    Postova
    140
    Bodovi
    18.272
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pepelepe Pregledaj post
    nisam nikad bila na optimi,ovo mi je prvi put da koristim njihovu uslugu
    ja sam isto htio poslati fax-om, ali su mi u službi za korisnike rekli da potpisani zahtjev mora doći isključivo poštom (valjda ovisi kog operatera dobiješ)

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gdje mogu napraviti jos jednu dodatnu email adresu na optimi???
    Pise mi da mogu imati 4 besplatne e mail adrese no nemogu nigdje na korisnikim stranicama naci mogucnost da napravim novi account.
    I jel zna netko koji su im Incoming (POP3) i Outgoing (SMTP) mail serveri????
    Molim vas pomozite.

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Black_Hawk Pregledaj post
    Gdje mogu napraviti jos jednu dodatnu email adresu na optimi???
    Pise mi da mogu imati 4 besplatne e mail adrese no nemogu nigdje na korisnikim stranicama naci mogucnost da napravim novi account.
    I jel zna netko koji su im Incoming (POP3) i Outgoing (SMTP) mail serveri????
    Molim vas pomozite.


    POP3 je pop.optinet.hr ,a SMPT je mail.optinet.hr

  7. #7
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pepelepe Pregledaj post
    POP3 je pop.optinet.hr ,a SMPT je mail.optinet.hr
    Meni se nece spojit kad to upisem.
    Stalno me trazi password ili username.
    probao sam username samo ono prije @optinet@optima-dsl i sa svima ali opet nece.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Optima ADSL
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 231
    Posljednji post: 19-04-2011, 21:01
  2. Optima WiMAX
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2008, 01:27
  3. Krajem godine optima nudi adsl
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-09-2006, 09:03
  4. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  5. Optima adsl
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2006, 14:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove