Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 590

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Mobitel
    P1i, 6170
    Operater
    VIPnet, TELE2
    Postova
    140
    Bodovi
    18.272
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pepelepe Pregledaj post
    Ljudi,radije šaljite zahtjev putem faksa,poštom to jako dugo traje,oni tebi pošalju zahtjev,ti njima šalješ potpisani zahtjev i tek onda oni tebi šalju korisničko i lozinku. Ovak faksom treba samo par dana.
    ne može s fax-om, potpisani zahtjev za uključenje im treba stići poštom

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao brzi Pregledaj post
    ne može s fax-om, potpisani zahtjev za uključenje im treba stići poštom
    ja sam insprintala i potpisala zahtjev te ga poslala faksom,nakon dva dana dobil sam doma poštom korisničko i lozinku

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Mobitel
    P1i, 6170
    Operater
    VIPnet, TELE2
    Postova
    140
    Bodovi
    18.272
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pepelepe Pregledaj post
    ja sam insprintala i potpisala zahtjev te ga poslala faksom,nakon dva dana dobil sam doma poštom korisničko i lozinku
    jesi li već prije bila korisnik optima mreže?

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao brzi Pregledaj post
    jesi li već prije bila korisnik optima mreže?


    nisam nikad bila na optimi,ovo mi je prvi put da koristim njihovu uslugu

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Mobitel
    P1i, 6170
    Operater
    VIPnet, TELE2
    Postova
    140
    Bodovi
    18.272
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Bodovi: 18.272, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pepelepe Pregledaj post
    nisam nikad bila na optimi,ovo mi je prvi put da koristim njihovu uslugu
    ja sam isto htio poslati fax-om, ali su mi u službi za korisnike rekli da potpisani zahtjev mora doći isključivo poštom (valjda ovisi kog operatera dobiješ)

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gdje mogu napraviti jos jednu dodatnu email adresu na optimi???
    Pise mi da mogu imati 4 besplatne e mail adrese no nemogu nigdje na korisnikim stranicama naci mogucnost da napravim novi account.
    I jel zna netko koji su im Incoming (POP3) i Outgoing (SMTP) mail serveri????
    Molim vas pomozite.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Black_Hawk Pregledaj post
    Gdje mogu napraviti jos jednu dodatnu email adresu na optimi???
    Pise mi da mogu imati 4 besplatne e mail adrese no nemogu nigdje na korisnikim stranicama naci mogucnost da napravim novi account.
    I jel zna netko koji su im Incoming (POP3) i Outgoing (SMTP) mail serveri????
    Molim vas pomozite.


    POP3 je pop.optinet.hr ,a SMPT je mail.optinet.hr


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Optima ADSL
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 231
    Posljednji post: 19-04-2011, 21:01
  2. Optima WiMAX
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2008, 01:27
  3. Krajem godine optima nudi adsl
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-09-2006, 09:03
  4. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  5. Optima adsl
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2006, 14:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove