= Citat = Izvorno postao imatic Pregledaj post
mozda se i prebacim, ali to tek mogu od sljedeceg mj, jel ovaj mj, jos imam 5 GB za potrosit na t-comu a to na optimi, se ne naplacuje ako se nijednom ne spojim? npr. za par dana dobijem sifru i dok se ne spojim nista mi se ne naplacuje od optime dok se npr 1.3. spojim?
Da upravo tako,bolje sto prije posalji zahtjev pa kad stigne 1.3 da si spreman jer ja sam poslao prije tjedan dana zahtjev postom i jos nisam dobio korisnicko ime i lozinku